Ile anten można podłączyć szeregowo?

Czy ktoś wie ile anten cnPilot e500 można podłączyć jedna za druga pod PoE in i Poe out?

Mam 1 antene, gdzie po przywróceniu ustawień fabrycznych i włączeniu poe na eth2 uruchamia się kolejna antena która jest do niej podłączona, ale jak dam synchronizacje przez cnMaestro, gdzie mam tez ustawione aby poe było włączone, to na innych antenach dziala, a na tej jednej przestaje działać, pomimo ze wszedzie jest informacja ze poe właczone ( w cnMaestro i po zalogowaniu na antene). co to moze byc?
A wcześniej działało na tej antenie, i nagle przestało.

A jaki tryb PoE ustawiasz ? Cambium PoE czy 802.T ? W cnmaestro masz właczony port eth2 ?

802.3af
eth2 raczej włączony, przynajmniej nie znalazłem nic na temat wyłączenia i właczenia w cnMaestro.

Jak masz ochotę możesz mi dodać uprawnienia do cnMaestro i popatrzę co tam może być nie tak :slight_smile:

Pojechałem na miejsce, i po odłączeniu 3 anteny i rebocie 1 antena nr 2 uruchomiła się idziała prawidłowo.
Wynika z tego ze 3 anteny szeregowo nie działają prawidłowo.

Nie moga działać , bo zasilacz nie ma tyle mocy :slight_smile: .
Myślałem, że tobie chodzi o radio :slight_smile:

Do urządzeń cnPilot z portem AUX (lub ETh2 lub PoE out - nazwa portu różna w zależności od modelu) można podłączyć 1 (słownie: jedno!) urządzenie PoE. Jest to związane z obciążalnością tego portu = 15,4W maksymalnie. Podłączając jedno urządzenie do portu AUX należy zapewnić moc zasilacza 30W. Podłączenie większej ilości urządzeń do portu wcześniej czy później skończy się uszkodzeniem urządzenia.